سفارش ترجمه شفاهی

برای ثبت سفارش ترجمه‌ی شفاهی خود در دیبیگ – بزرگ‌ترین گروه مترجمان شفاهی- کافی است با شماره تلفن ۲۲۷۹ ۲۹۲۹ ۹۰ ۹۸+ تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل کنید. نیازی به ثبت‌نام و عضویت در سایت نیست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی خدمات ترجمه‌ی شفاهی: ترجمه‌ی پیاپی، ترجمه‌ی همزمان و مترجم همراه، مترجم تلفنی و ویدئو کفرانس، مشاوره‌ی رایگان، تعرفه‌ی خدمات، رزرو مترجم و … می‌توانید هر ساعت از شبانه‌روز با ما تماس بگیرید. کارشناسان باتجربه‌ی ما از راهنمایی شما خرسند خواهند شد.

رضایت مشتری

مجموعه‌ی دیبیگ به منظور کسب اطمینان از رضایت مشتریان، می‌تواند پیش از ارائه‌ی خدمات ترجمه‌ی شفاهی، رزومه‌ی مترجم/مترجمان مورد نظر را در اختیار مشتری قرار ‌دهد و نیز در پروژه‌های حساس، نشست ویژه‌ای برای گفت‌و‌گو و مشاوره در مورد روند یا چگونگی ارائه‌ی خدمات ترتیب دهد. همچنین دیبیگ این امکان را فراهم می‌کند تا مشتری درسنجش توانمندی و اخذ آزمون از مترجم/مترجمان مورد نظر، آزادی کامل داشته باشد.

مرکز پشتیبانی مشتریان از کارشناسان خبره‌ای تشکیل شده که به شکل شبانه‌روزی پاسخگوی پرسش‌ها و نیازهای احتمالی شما هستند. کارشناسان مجرّب این مرکز از توانایی و تبحّر کافی در ارائه‌ی خدمات برخوردار بوده و در صورت لزوم، در کمترین زمان به رفع مشکلات احتمالی اقدام می‌کنند.

 

 

Fields marked with an * are required