درباره ما

دیبیگ (بزرگترین گروه مترجمان شفاهی) که فعالیت خود را از ابتدای سال ۹۵ آغاز کرده است شبکه‌ای بسیار نیرومند و منسجم از مترجمان مجرب و متخصص است که می‌کوشند بهترین و کارآمدترین خدمات ترجمه‌ شفاهی را به شکلی کاملا حرفه‌ای فراهم کنند. این شبکه‌ی گسترده، شامل مجموعه‌ای وسیع و متنوع از مترجمان شفاهی است که در زمینه‌ها و زبان‌های گوناگون (از جمله انگلیسی، روسی، چینی، عربی، ترکی و…)، پاسخ‌گوی نیازهای شما هستند.

از جمله خدمات دیبیگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه‌ی خدمات در زمینه‌ی ترجمه‌ی همزمان، پیاپی و همراه
  • خدمات مترجم تلفنی و ویدئوکنفرانس که بدون نیاز به حضور مترجم می‌توانید مشکلات زبانی خود را در زمینه‌ها و موقعیت‌های گوناگون برطرف کنید.
  • معرفی مترجم برای مشتری در برخی کشورهای خارج از ایران برای تسهیل خدمت‌رسانی و کاهش هزینه‌های مشتری (برای مشتریانی که کسب‌و‌کار آنها در خارج از ایران است)

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش خدمات مراجعه کنید.

هدف دیبیگ در وهله‌ی نخست، ایجاد یک کسب‌و‌کار موفق و پویا برای مترجمان شفاهی در سراسر ایران است. بدین منظور دیبیگ می‌کوشد تا با شرکت‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات گوناگون ارتباط برقرار کرده و طیف متنوعی از خدمات ترجمه‌ی شفاهی را برای آنها تأمین کند. می‌توانید فهرست برخی از همکاران ما را در بخش همکاران دیبیگ مشاهده فرمایید. در وهله‌ی دوم، هدف دیبیگ به عنوان تنها وب‌سایت تخصصی ترجمه‌ی شفاهی در ایران، اطلاع‌رسانی و توسعه‌ی دانش نظری و عملی در این گستره است. بنابراین، ارائه اطلاعات در زمینه‌های گوناگون ترجمه‌ی شفاهی، از جمله معرفی کتاب‌ها (همراه با ارائه‌ی خلاصه یا مقدمه‌ای از محتوای آنها)، اخبار و مقالات علمی در این راستا صورت می‌گیرد. در وهله‌ی سوم، دیبیگ می‌کوشد تا با ارائه‌ی خدمات ترجمه‌ی شفاهی به مشتریان خود به شایسته‌ترین شکل ممکن، همه‌ی نیازهای آنان را در این زمینه تأمین کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش ثبت مراجعه کنید.